Участь заступника директора Луганського НДЕКЦ МВС  у курсах з професійного навчання кадрового резерву Експертної служби МВС

У період часу з 27.05.2019 по 31.05.2019 на базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща Водиця» МВС України заступником директора Луганського НДЕКЦ МВС Денисенком Р.М. було прийнято участь у курсах з професійного навчання кадрового резерву Експертної Служби МВС.

Заняття з керівниками територіальних НДЕКЦ МВС було організовано директором ДНДЕКЦ — керівником Експертної служби МВС Теплицьким Б.Б. за участю першого заступника директора ДНДЕКЦ – першого заступника керівника Експертної служби МВС Кримчука С.Г. та завідувача лабораторії навчальної та наукової роботи ДНДЕКЦ МВС Шарай Л.Г.

Змістовні пізнавальні лекції, практичні заняття та тренінги з питань правил публічного виступу, невербальної комунікації, трудового законодавства України, антикорупційного законодавства України, питань гендерної політики тощо на високому рівні були проведені завідувачем лабораторії навчальної та наукової роботи ДНДЕКЦ МВС України Шарай Л.Г. та адвокатом з високим досвідом праці в галузі податкового та фінансового права України Вікторією Поліщук.

За результатами отриманих знань керівниками територіальних НДЕКЦ МВС було складені іспити.

Підводячи підсумок курсу професійного навчання, першим заступником директора ДНДЕКЦ – першим заступником керівника Експертної служби МВС Кримчуком С.Г. було видано слухачам відповідні Сертифікати з побажанням та вимогою плідного використання отриманих знань та навичок для захисту прав і свобод людини, а також розвитку Експертної служби МВС.

Луганський НДЕКЦ МВС України