Участь працівника Луганського НДЕКЦ МВС України у засіданні круглого столу з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні

30 травня 2019 року головний судовий експерт відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Луганського НДЕКЦ МВС України Якімів П.Ю. прийняв участь у засіданні круглого столу із відзначення Дня охорони праці в Україні у 2019 році під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці», який відбувся на базі Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка у м. Сєвєродонецьк.

В рамках засідання круглого столу головний судовий експерт Якімів П.Ю. виступив з доповіддю на тему: «Основні питання охорони праці при виконанні вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень».

Учасники заходу також розглянули актуальні питання щодо особистої безпеки поліцейських при розпізнанні вибухонебезпечних предметів, пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв у Луганській області, засоби захисту від небезпечних і шкідливих виробничих факторів та інші питання, які стосуються стану охорони праці в системі МВС України.

Луганський НДЕКЦ МВС України