Судові експерти Луганського НДЕКЦ МВС України ідентифікували транспортний засіб, що став знаряддям злочину

У травні 2019 року до чергової частини одного з районних ВП ГУНП в Луганській області надійшло повідомлення з прийомного відділення місцевої лікарні про те, що до медичного закладу було доставлено громадянку з тілесними ушкодженнями, які вона отримала в наслідок наїзду на неї невідомого їй автомобіля, який з місця ДТП зник.

Під час проведення огляду місця події працівниками слідчо – оперативної групи ГУНП в Луганській області були виявлені та вилучені окремі уламки, що нагадували елементи деталей транспортного засобу.
При проведенні подальших слідчих дій працівниками поліції було встановлено можливий транспортний засіб, на якому міг бути здійснений наїзд на громадянку. В ході огляду зазначеного транспортного засобу було вилучено пошкоджену решітку радіатора.
З метою встановлення обставин, що мають значення для кримінального провадження, а саме, визначення питання: чи складали раніше одне ціле уламки, вилучені в ході проведення огляду місця події та пошкоджена решітка радіатора, вилучена в ході огляду транспортного засобу, до Луганського НДЕКЦ МВС України було призначено судову трасологічну експертизу.

За результатами проведеного дослідження судовими експертами-трасологами Луганського НДЕКЦ МВС України було встановлено, що уламки, виявлені в ході огляду місця події та надана на дослідження пошкоджена радіаторна решітка раніше складали єдине ціле – радіаторну решітку транспортного засобу.
Результати проведеної судової трасологічної експертизи дозволили встановити транспортний засіб, що став знаряддям скоєння кримінального правопорушення.

Луганський НДЕКЦ МВС України