Участь представників Луганського НДЕКЦ МВС України у засіданні регіонального круглого столу

29 травня 2019 року представники Луганського НДЕКЦ МВС України прийняли участь у засіданні регіонального круглого столу за темою: «Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції в МВС», який відбувся на базі Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка у м. Сєвєродонецьк.

Участь у роботі круглого столу взяли представники Луганського НДЕКЦ МВС України, а саме: директор Семеніхін М.В., завідувач сектору комп’ютерно-технічних досліджень Парінов Р.М., завідувач сектору кадрового забезпечення Копишта Т.А. та представники центральних органів і практичних підрозділів з питань запобігання та виявлення корупції Луганської обласної державної адміністрації, ГУНП у Луганській області, УДМС України в Луганській області, ГУ ДСНС України у Луганській області, РСЦ МВС в Луганській області, УДМС України та інші запрошені учасники круглого столу, професори, доценти, викладачі, науковці, які займаються дослідження проблем теорії та практики протидії корупції.

В рамках засідання круглого столу завідувач сектору комп’ютерно-технічних досліджень Парінов Р.М. виступив з доповіддю на тему: «Використання комп’ютерно-технічних засобів та програмних продуктів у корупційних схемах та методи протидії їм».

Учасники заходу оцінили корупційні ризики та визначили особливості функціонування системи запобігання й протидії корупції в діяльності своїх підрозділів та установ.

Луганський НДЕКЦ МВС України