Луганський НДЕКЦ продовжує проводити ознайомчо-пізнавальні екскурсії для студентів інституту хімічних технологій СНУ імені Володимира Даля

14 травня 2019 року в рамках Меморандуму про співпрацю між Інститутом хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Луганським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України, у адміністративному приміщенні Луганського НДЕКЦ МВС України відбулась ознайомчо-пізнавальна екскурсія для студентів.

У заході приймали учать директор Луганського НДЕКЦ МВС України Семеніхін М.В., заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Драньов М.С., керівники підрозділів та фахівці Луганського НДЕКЦ МВС України, доцент кафедри екології та технології полімерів, кандидат хімічних наук Назаренко О.С., старший викладач кафедри Куцька Н.Б. а також доцент кафедри, кандидат географічних наук Павлов С.В.

У відділі досліджень матеріалів, речовин і виробів Луганського НДЕКЦ студенти ознайомилися з особливостями проведення експертизи наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів; спиртовмісних сумішей; нафтопродуктів і пально — мастильних матеріалів; вибухових речовин, продуктів вибуху та пострілу.

Також, студенти та викладачі ВНЗ відвідали лабораторії Центру, зокрема балістичну, трасологічну та дактилоскопічну, де фахівці експертної установи на практиці продемонстрували сучасну техніку, розповіли про свою повсякденну роботу та відповіли на запитання студентів.

Студенти ІХТ СНУ ім. В. Даля були щиро вдячні керівництву та працівникам Луганського НДЕКЦ за унікальну можливість ознайомитися з роботою експертної установи.
Налагодження взаємозв’язку із вищими навчальними закладами є важливим елементом у роботі Луганського НДЕКЦ МВС. Проводити подібні заходи планується і в подальшому.

Луганський НДЕКЦ МВС України