НА БАЗІ ЛУГАНСЬКОГО НДЕКЦ ВІДБУЛАСЬ ОЗНАЙОМЧО-ПІЗНАВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ІНСТИТУТУ ХІМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ СНУ ІМЕНІ ВОЛОДИМЕРА ДАЛЯ

06 травня 2019 року в рамках Меморандуму про співпрацю між Інститутом хімічних технологій СНУ ім. В. Даля та Луганським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України, у адміністративному приміщенні Луганського НДЕКЦ МВС України   відбулась ознайомчою-пізнавальна екскурсія для студентів.

У заході приймали учать директор Луганського НДЕКЦ МВС України Семеніхін М.В., заступник директора – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Крапівцев О.О., керівники підрозділів та фахівці Луганського НДЕКЦ МВС України, голова профспілкового комітету, керівник з виховної роботи, старший викладач кафедри природничих та соціально-гуманітарних дисциплін Дубовий О.В., завідувач кафедри хімічних технологій, професор доктор хiмiчних наук Галстян А.Г., доцент кафедри, кандидат технічних наук Башуєв А.С, старший викладач кафедри Колпакова О.А.

Також, студенти та викладачі ВНЗ відвідали лабораторії Центру, зокрема балістичну, трасологічну, дактилоскопічну та хімічну, де фахівці експертної установи на практиці продемонстрували сучасну техніку, розповіли про свою повсякденну роботу та відповіли на запитання.

По завершенні екскурсії студенти та науково-педагогічні працівники університету висловили слова вдячності керівництву та працівникам центру за  надану можливість ще більш глибше «зазирнути» у світ діяльності Експертного центру та судового експерта.

Луганський НДЕКЦ МВС України