Фахівцями Луганського НДЕКЦ МВС України виявлений транспортний засіб RENAULT KANGOO із сумнівними ідентифікаційними номерами складових частин

15 березня 2019 року у територіальному сервісному центрі МВС Луганської області № 4441 м. Сватове старшим судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу АД та КДТЗ Луганського НДЕКЦ МВС України              Половинкою В.В. проведено дослідження транспортного засобу RENAULT KANGOO.

При дослідженні місць з’єднання номерної панелі кузова ТЗ з суміжними елементами кузова встановлено, що місця з’єднання покриті нашаруванням антикорозійної мастики, зовнішній вигляд і органолептичні параметри візуально відрізняється від заводського нанесення. Після зняття антикорозійної мастики на  номерній панелі встановлено, що спосіб кріплення панелі з номерним позначенням кузова не відповідає заводському. Табличка з ідентифікаційним номером ТЗ також виготовлена не заводським способом.

Транспортний засіб та документи передані правоохоронцям для подальшого з’ясування обставин.

Луганський НДЕКЦ МВС України