Працівником Луганського НДЕКЦ МВС України проведено спільне заняття в рамках Меморандуму про співпрацю з ЛДУВС ім. Е.О. Дідоренка

13 березня 2019 року судовим експертом сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Луганського НДЕКЦ МВС України Пецем Д.М. в рамках Меморандуму про співпрацю між Луганським НДЕКЦ МВС України та Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка спільно з начальником відділу організації наукової роботи Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, кандидатом юридичних наук, доцентом, підполковником поліції Бондарем В. С. було проведено бінарне заняття за темою: «Призначення судово-балістичних експертиз вогнепальної зброї та оцінки висновку експерта» з працівниками карного розшуку ГУНП в Луганській області, які у зазначеному вищому учбовому закладі перебувають на курсах з підвищення кваліфікації.

Під час проведення заняття, особисту увагу було приділено доведенню до відома практичних працівників порядку дотримання заходів особистої безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, боєприпасами та конструктивно схожими з ними виробами під час виявлення, вилучення, пакування та доставки їх до Експертної установи для дослідження.

Також, були продемонстровані натурні зразки травматичної зброї та зброї, в яку були внесені конструктивні зміни; роз’яснено перелік питань, які може вирішити судова експертиза зброї, а також можливості проведення комплексних судових експертиз зброї з використанням новітнього обладнання у Луганському НДЕКЦ МВС України.

Проведення подібних спільних семінарів – нарад працівників Луганського НДЕКЦ МВС спільно з викладачами  Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка планується і в подальшому.

Луганський НДЕКЦ МВС України