Представниками Луганського НДЕКЦ МВС України проведено профорієнтаційну роботу з учнями 11 класу Старобільської загальноосвітньої школи № 3 

05 березня 2019 року представниками Луганського НДЕКЦ МВС України була проведена зустріч з учнями 11 класу Старобільської загальноосвітньої школи № 3 з метою профорієнтаційної підготовки учнів старших класів та висвітлення інформації про діяльність Експертної служби МВС України.

Представники Луганського НДЕКЦ МВС України, а саме: головний судовий експерт Фомінова М.С. та старший судовий експерт Джура С.В. розповіли учням та викладацькому складу про види судових експертиз, які виконуються працівниками Центру, про основні напрямки роботи експертної установи, передові методи сучасної криміналістики та роль трасології і дактилоскопії в розкритті злочинів.

Школярам було продемонстровано, як експерти виявляють сліди рук за допомогою дактилоскопічного порошку, розповіли про основи дактилоскопіювання осіб класичним методом (із застосуванням фарби та валику) та сучасним методом (з використанням електронного дактилоскопічного сканеру).

Наприкінці зустрічі до учнів було доведено інформацію про можливість вступу за державним замовленням на навчання до Національної академії внутрішніх справ (м. Київ) за спеціальністю «Право» спеціалізація «Судова експертиза» з подальшим працевлаштуванням до Експертної служби та зазначено необхідні вимоги щодо вступу для майбутніх абітурієнтів. Школярам розповіли про перспективи та престижність навчання в Національній академії внутрішніх справ, про активний розвиток академії у всіх напрямах інноваційної освітньої діяльності та про те, що зарекомендувала себе як провідний науковий і методичний центр, базовий заклад для підготовки нової генерації правоохоронців.

Проводити подібні заходи планується і в подальшому.

Луганський НДЕКЦ МВС України