Участь керівництва Луганського НДЕКЦ МВС у робочій нараді з представниками ГУНП в Луганській області

04 березня 2019 року керівництво Луганського НДЕКЦ МВС в особі заступника директора Центру Денисенка Р.М. та заступника директора центру – завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Крапівцева О.О. прийняли участь у робочій нараді, присвяченій підведенню підсумків роботи слідчих відділів ГУНП в Луганській області, яка відбулася в актовій залі Сєвєродонецького ВП під керівництвом заступника начальника ГУНП – начальника слідчого управляння полковника поліції Усманова Р.А.

Під час проведення робочої зустрічі, керівництвом Луганського НДЕКЦ МВС було доведено до відома керівництва та співробітників слідчих відділів ГУНП результати проведеного аналізу щодо стану призначення судових експертиз за різними експертними спеціальностями у 2018 році та початку 2019 року, про сучасні можливості проведення у Луганському НДЕКЦ МВС судових експертиз за 28 судово – експертними напрямами та перспективи розвитку експертних спеціальностей Центру у 2019 році.

Також, були обговорені проблемні питання призначення судових експертиз до Луганського НДЕКЦ МВС, вилучення слідової інформації під час проведення слідчих дій, порядок функціонування криміналістичних обліків Експертної служби МВС України тощо.

За результатами проведеної наради було прийнято спільне рішення про покращення рівня взаємодії між ГУНП в Луганській області та Луганським НДЕКЦ МВС в частині визначення пріоритетного напрямку діяльності стосовно призначення судових експертиз саме до Луганського НДЕКЦ МВС.

Луганський НДЕКЦ МВС України