Фахівцями Луганського НДЕКЦ МВС України проведено профорієнтаційну роботу з учнями 11 класу Лисичанської загальноосвітньої школи № 14

 

20 лютого 2019 року представниками Луганського НДЕКЦ МВС України була проведена зустріч з учнями 11 класу Лисичанської загальноосвітньої школи № 14 з метою профорієнтаційної підготовки учнів старших класів та висвітлення інформації про діяльність Експертної служби МВС України.

Представники Луганського НДЕКЦ МВС України, а саме: провідний фахівець сектору кадрового забезпечення Мельник О.С., головний судовий експерт сектору трасологічних досліджень Циганський А.В., судовий експерт сектору дактилоскопічних досліджень Сивоконь Є.І. розповіли майбутнім абітурієнтам про основні напрямки роботи Експертної установи, передові методи сучасної криміналістики та роль трасології і дактилоскопії в розкритті злочинів.

Школярам було продемонстровано, як експерти виявляють сліди рук за допомогою дактилоскопічного порошку, розповіли про основи дактилоскопіювання осіб класичним методом (із застосуванням фарби та валику) та сучасним методом (з використанням електронного дактилоскопічного сканеру).

Наприкінці зустрічі до учнів було доведено інформацію про можливість вступу за державним замовленням на навчання до Національної академії внутрішніх справ (м. Київ) за спеціальністю «Право» спеціалізація «Судова експертиза» з подальшим працевлаштуванням до Експертної служби.

Проводити подібні заходи планується і в подальшому.

Луганський НДЕКЦ МВС України